PRO CUP A / Quick

16.04.2012 14:39

TJ Jiskra Rapotín 4:0 Real Esppor Club FC

Náš tým včera odohral pohárový zápas na pôde TJ Jiskra Rapotín no žial tento zápas nezvládol podľa predstáv trénera a prehral vysoko 4:0.

Bol to vyrovnaní zápas kým neprišla 67.minúta a prvý gól hostí. V 73.minúte to už bolo 2:0 a sen o viťazstve hostí sa pomaly rozplinul. Po tretom góle v 79.minúte to už bolo jasné že domáci postúpia ďalej.Bodku za zápasom uzavreli domáci v 80.minúte.

Tréner domácich:

Tréner hostí: Zápas bol celkovo vyrovnaný až kým neprišla posledná 20 minútovka zápasu kde sme totálne pohoreli. S výkonom mojich chlapcov niesom vôbec spokojný.Musíme zlepšiť hru a hlavne musíme strielať góly,bez gólov sa nedá vyhrať zápas.Určite posilníme tým  v blízkej budúcnosti o nejakých útočníkov pretože terajší útočníci nesplňajú to čo od nich žiadam.Náš tým sa bude momentálne sústrediť už len na ligu kde sme momentálne na prvom mieste. Na záver gratulujem domácim k zaslúženému postupu.