Real Esppor Club FC 3:2 Club Deportivo Mariara B

17.03.2012 21:01

Dnes odohral náš tým 17.kolo ligy na domácej pôde privítal silného súpera Club Deportivo Mariara B v ktorom sa nuš tým nadrel asi najviac spomedzi všetkých doterajších zápasov ligy.

V zápase sa ako prvý presadil domáci hráč ked už v 8.minúte zápasu otvoril skoré Duch po peknou priamom kope 1:0.Hosťom sa ale podarilo odpovedať a v 29.minúte vyrovnal stav zápasu Sich.V 72.minúte sa dostal k lopte Oelkers a prekonal brankára hosťí 2:1.V 75.minúte zahrávali hostia priamy kop a  dočkali sa vyrovnanie z kopačky Sicha po peknom priamom kope,hosťia druhý krát v zápase vyrovnávajú 2:2. A však o minútu nato šlo naše mužstvo opäť do vedenie zásluhovou Slana ktorý zachytil malú domov a skúroval 3:2 .Týmto gólom aj rozhodol zápas.

Góly:Oelkers,Slano,Duch - Sich 2

Karty:Zawada,Pszota,Vander - Textor

Počet divákov: Cestu na tento zápas si našlo 31 606 divákov.

V ďalšom kole sa stretne náš tým opäť na domácej pôde keď privíta mužstvo Mineros de Guayana krotý sú momentálne na 5.mieste tabuľky.

Naše mužstvo sa drží aj po tomto kole na čele tabuľky.