Real Esppor Club FC 9:2 Anzoategui

13.03.2012 10:40

Včera náš tým odohral ďalšie ligové kolo keď na domácom trávniku privítal súpera Anzoategui a chceli sme vyhrať a udržať sa tak na 1.mieste tabuľky čo sa nám aj podarilo po skvelom výkone celého tímu, aj bez niektorých opôr týmu sme vyhrali 9:2.

Skróre zápasu otvoril bleskový gól keď po prekrásnej akcii sa trafil útočník Roos 1:0.Ale na rýchly gól nášho tímu odpovedali hostia okamžite a už o minutú neskôr vyroval stav zápasu Cezar 1:1.Prišla 10.minúta zápasu a pred šestnástkou bol faulovaný Vander a s následného priameho kopu poslal náš tým do vedenia Anticevic 2:1.O minútu nato už padol ďalší gól keď sa presadil náš hráč Gauk 3:1.V 19.minúte urobil prienik stredom Gauk a svojím druhým gólom v zápase upravil na 4:1.V 31.minúte po peknej kombinácii nášho tímu sa presadil Oelkers 5:1.V 34.minúte zahrávaný center letel do šestnástky a hlavičkou upravuje stav Gauk je to jeho tretí gól v zápase 6:1.V 35.minúte videl rozhodca ruku v šestnástke a odpískal pokutový kop,loptu si zobral Anticevic a nedal brankárovi šancu 7:1.V 45. minúte zápasu sa presadil Roos a nekompromisnou strelou zvyšuje na 8:1.V 70.minúte zahrávali roh hostia a po peknej hlavičke znižuje Feldmann na 8:2.A 5 minút pred koncom nechytateľnou strelou z 30 metrov uzavrel stav Roos ktorý tak dosiahol Hattrick.

Góly:Roos 3,Gauk 3,Anticevic 2,Oelkers - Feldmann,Cezar

Karty:Bukin 2xŽK(ČK) - Cardoso

Počet divákov: Cestu na tento zápas si našlo 32 349 divákov.

V ďalšom kole cestuje náš tým na pôdu týmu Trujillanos ktorý sídli po 15.kole na 9.mieste s 22 bodmi.