San Felipe 0 :6 Real Esppor Club FC

10.03.2012 19:07

Dnes sa odohralo 14.kolo II.A Venezueli a náš tým opäť nezaváhal a na pôde San Felipe vyhral 0:6.

V zápase sa ako prvý presadil tradičný strelec tímu Oelkers a to už v 3.minúte zápasu po peknej kombinácii.V 8. minúte sa presne trafil hráč Roos ktorý nahradil v zostave zraneného Gauka 0:2.V 21. minúte po zahrávanom priamok kope sa najlepšie zorientoval v šestnástke hráč Massimi a hlavou upravil skôre zápasu už na 0:3.V 28 minúte sa pridal k strelcom aj hráč Anticevic a zvýšil na 0:4.V 37.minúte prišlo oslabenie nášho tímu pretože červenú kartu videl hráč Pszota a oslabil tak svoj tým. To však nevadilo hráčom a aj menšom počte dokázali streliť ďalší gól ked sa druhý krát v zápase presadil Roos.V 73. minúte prišla smutná chvíľa ked sa zranil náš brankár ktorý bol opor tímu v brábe ho nahradil brankár Kostolániy ktorý udržal čisté konto.A v 76 minúte uzavrel skóre Slano.

Góly:Roos 2,Anticevic,Oelkers,Massimi,Slano

Karty:ČK:Pszota(Real Esppor Club FC)

Počet divákov: Zápas sledovalo 10 693 divákov.

V ďalšom kole privíta náš tým na domacej pôde Azoategui ktorý figuruje na 14.mieste tabuľky.